Programma 8 maart: presentatie proefdruk

4 March 2014

Zaterdag 8 maart is het zover! Dan presenteren we de proefdruk van het boek Het Verleden Plein van Haarlem-Zuidwest. Vroeger zou er in het HZW-gebouw een flinke feestavond omheen gebouwd worden. Nu doen we het wat ingetogener, in de Pelgrimkerk.

Het programma op 8 maart
De deuren van de Pelgrimkerk gaan om 11.00 uur open. Vanaf dat tijdstip kunt u de kunstwerken bekijken én kopen van de deelnemers aan de kunstmarkt die op dat moment in de kerk plaatsvindt. De opbrengst van de kunstmarkt komt ten goede aan het boek van onze Stichting Haerlem.nu. Dat geldt ook voor de opbrengst van de koffie en zelfgebakken cake, waarvoor u in de kerkzaal tegen geringe vergoeding terecht kunt. 


Het programma in de kerkzaal ziet er als volgt uit:
11.00 uur : vertoning van foto's en fragmenten uit het boek
11.30 uur en 12.30 uur: vertoning van de film Het Verleden Plein van Haarlem-Zuidwest
13.00 uur : de officiële overhandiging van het eerste proefexemplaar aan onze wijkwethouder Ewout Cassee, omlijst met optredens van dichter Sylvia Hubers en violiste Suzanne Groot
13.30 uur : gelegenheid tot inkijken van de eerste proefexemplaren*
16.00 uur : einde 

*drie exemplaren voor alle aanwezigen is natuurlijk veel te weinig. Daarom zullen we ook op het scherm in de zaal fragmenten uit het boek projecteren.

Kijk voor meer informatie op de projectpagina van Het Verleden Plein